By – On דצמבר 27, 2013 – In מוטיבציה With No comment

על הקשר בין אימוני אופנים ושירה…

adina eldman 

   ההבדל בין אימון באופן עצמאי לאימונים עם מאמן גדול ביותר.

שי פיפמן דוחף אותי קדימה וגורם לי להגיע למקומות שלא חלמתי שאגיע אליהם.

הוא מביא אותי להתמודד עם אתגרים שלא הייתי חושבת להתמודד איתם לבד.

לא הייתי מאמינה שאני מסוגלת להגיע להישגים אליהם הגעתי

עדינה פלדמן (51) זמרת, יוצרת וכוריאוגרפית ילידת ארה"ב, גדלה במשפחה מסורתית ובגיל צעיר מאוד התגלתה כבעלת כישרון שהוביל אותה לעסוק במקצוע הרחוק אלפי מונים מהשקפת עולמם של הוריה, אשר קיוו כי תבחר במקצוע פרקטי ובדרך חיים אשר תאפשר לה לחיות בנוחות וביטחון, אך האמינו בה בכל ליבם ותמכו בבחירתה. פלדמן עלתה לארץ נישאה ליורי והקימה משפחה. היא מתגוררת בישוב הר אדר.

לאחר שנים רבות של ריקוד נפגעה יכולתה של פלדמן לעסוק בתחום כתוצאה משחיקת סחוס במפרק הירך שהביאה אותה לניתוח ברגל ימין, כאשר גם ברגלה השמאלית היא גוררת פציעה. כאוהבת טיולים מושבעת עומדת פלדמן מול השאלה – כיצד להמשיך ולעסוק בתחומים אותם היא אוהבת. יורי בעלה הכיר לה את אופני הכביש ושימש כמאמנה האישי. הרכיבה פתחה לה צוהר ואפשרות להמשיך ולהגיע למקומות חדשים ולשלב עיסוק הגורם לה אושר והנאה רבה ובו בזמן מפתח את השרירים סביב המפרק. פלדמן החלה להשתתף באירועים ומרוצי אופנים ובשנת 2012 השתתפה במסע האופנים למען ארגון אלי"ן שם פגשה נשים מקבוצת PiPman Team  אשר הרשימו אותה בכך שהשתפו במסע האתגרי. פלדמן הצטרפה לקבוצה והתחילה לרכוב עם בעלה ברכיבות השבת.

" פגשתי את תמי ואביבה והן הזמינו אותי להצטרף לקבוצה. היו לי הרבה תירוצים ודחיתי את ההצטרפות מספר פעמים, אבל לבסוף התחלתי ואני רוכבת כבר יותר משנה עם הקבוצה."

"בתחילה היינו יורי ואני רוכבים בשבתות לבד בשעות שאנו בוחרים. אני לא אישה של בוקר וקשה לי להתעורר מוקדם. אבל ההבדל בין אימון באופן עצמאי לאימונים עם מאמן גדול ביותר. מאמן דוחף אותך קדימה וגורם לך להגיע למקומות שלא חלמת שתגיעי אליהם ולהתמודד עם אתגרים שלא היית חושבת להתמודד איתם לבד. לא הייתי חושבת שאני מסוגלת להגיע להישגים אליהם הגעתי. מלבד זאת, גיליתי בקבוצה "משוגעים" כמוני, הפן החברתי חזק ביותר, נקשרתי לאנשים והכרתי חברים מקסימים. בנוסף לכך – רכב הליווי מעניק תחושת תמיכה וביטחון. מפחיד לרכב לבד בכביש. זוהי חוויה חברתית ומעבר לכך את עושה משהו נפלא בשביל עצמך.

על הקשר בין השירה לאופנים – הרי חייב להיות קשר שכזה….   

" לא שמתי לב כמה אני שרה על האופנים : כשאני רוכבת בירידות ובמישור ואף אחד לא רוכב לידי אני שרה. זה משפר מאוד את הנשימה. כדי לשיר שעה וחצי על במה ולהחזיק קהל – זמר חייב להיות בכושר גופני גבוה. זוהי מיומנות הדורשת אנרגיה רבה. קיים קשר נוסף. קשר אתגרי. אני מאתגרת את עצמי בשירה –מביאה את עצמי לשיר שירים בלתי מוכרים ובאותה דרך מביא אותי האימון עם המאמן והקבוצה להתמודד עם אתגרים איתם לא הייתי חושבת שאוכל להתמודד,     לדוגמא : מעולם לא הייתי חושבת שאוכל להתמודד עם מסלול כמו צובה אותו לא האמנתי שאעשה  אבל עשיתי.

ברור לי ש הרכיבה והשירה עושים לי שניהם הרגשה נהדרת!!

עוד על עדינה בדף הפייסבוק הרשמי שלה adina

להצטרפות לקבוצת האופניים שלנו:

הרשמה לאימון אופניים

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

שאלות נוספות

השאר תגובה