פידבקים

כרמית פיון

By פיפמן – On ינואר 18, 2016 – In פידבקים With 0 Comments

מחנה אימונים פיפמן אילת. איזה טוב שהצטרפתי!!! עמוס, אינטנסיבי, אבל מוי כיף!!! מסלול רכיבה חצי איש ברזל (אשת ברזל!) ברוח מהגיהנום, סימולציית תרי' אולימפי במזג אויר משובח ומלא מלא מלא חברה תומכת ומפרגנת! תודה לשי פיפמן ותמי שהם על ארגון מחנה מעולה.לאביבה לביא על שיעורי היוגה, השחרור, המתיחות והתמיכה , לנימרוד בן חמו כי כנראה שבאמת אין על המשך לקרוא »

להמשך קריאה →

ברוריה בובליל

By ספיר קלדרון – On אפריל 18, 2014 – In פידבקים With 0 Comments

שי, תודה ששוב האמנת בי ( יותר משהאמנתי בעצמי) וגרמת לי לחצות גבול שלא דמיינתי שאחצה. ברוריה.

להמשך קריאה →

דליה מיכאלי

By opus – On מרץ 03, 2013 – In פידבקים With 0 Comments

היי שי, כדי שיהיה אימון טוב, הוא חייב להיות: מאתגר, עם קצת קשיים ומשברים, אבל-כאלה שמצליחים להתמודד איתם, ושמביא להוציא מעצמי קצת יותר ממה שחשבתי ותכננתי שיכולה. לפי כל אלה-היה אימון רכיבה מעולה היום!!!! תודה דליה מיכאלי

להמשך קריאה →

עדי דויטש

By opus – On פברואר 17, 2013 – In פידבקים With 0 Comments

226 דרכים להגשמה עצמית – תודה לשי פיפמן ! את הסכום הכללי כתבתי כבר באתר שוונג, היה זה לעין כל, אבל כעת אני חש שזו העת לכתוב מס' מילים יותר אישיות לך ולחברי קבוצתך. המסע הזה אותו התחלנו לפני מס' חודשים היה אינטנסיבי מאתגר ומרגש. היו במסע הזה שמחות, אכזבות, תקוות וציפיות ולא מעט זיעה המשך לקרוא »

להמשך קריאה →

נעמי סטר

By opus – On פברואר 17, 2013 – In פידבקים With 0 Comments

שייייי!!, היום רצתי 10 ק"מ ר-צ-ו-ף (למעשה 10.3) פעם ראשונה! לקח שעה ושתיים עשרה בסוף הריצה כמעט בכיתי לא האמנתי שאני יכולה… אחרי זה הלכתי כמה דקות ורצתי עוד ק"מ של שיחרור היה כייף!!! זה בזכותך אין עלייך המון תודה על ההקשבה על העזרה ועל ההשגים כשמתחילים לרוץ רציני ובונים אתגרים כל כך חשוב וכייף המשך לקרוא »

להמשך קריאה →
Page 1 of 2